Akademia Makijażu Ewy Filipeckiej
Kierunek nauczania
wizaż, stylizacja
Miasto
Województwo
Adres
Kielce, ul. Stokowa 5
Telefon
507 164 940
Opis

Akademii Makijażu jest autorską szkoła, działającej nieprzerwalnie od 2004 roku.

Kształci wizażystów/ stylistów, mistrzów zawodu, laureatów międzynarodowych mistrzostw. Szkoli liderów branży beauty.


Wspiera początkujących wizażystów w pierwszych krokach rozwoju zawodowego. Nauka ma charakter praktyczny i zindywidualizowany. Odbywa się w niewielkich grupach. W ofercie edukacyjnej szkoły znajdują się zarówno krótkie kursy, jak również pełny cykl przygotowania zawodowego w Rocznej Szkole Makijażu.

Nauka odbywa się w trybie weekendowym. Maksymalna ilość miejsc wynosi 20 .

Zajęcia prowadzi Ewa Filipecka – założycielka szkoły, mistrzyni w zawodzie oraz finalistka światowych mistrzostw makijażu oraz utytułowani wykładowcy, będący absolwentami Akademii. Wsród nich: Anna Mucha- mistrzyni świata w makijażu , Monika Kozieł- właścicielka renomowanego studia wizażu, Anna Matysiak-Bachleda- mistrzyni Polski w makijażu.

Dzięki połączeniu nauki z praktyką zawodowa, absolwenci szkoły przygotowani są kompleksowo do egzaminu państwowego.

Akademia Mistrzów Makijażu PSSW
Miasto
Województwo
Adres
Orłowska 86, Gdynia
Telefon
730 04 03 05
Opis

Roczna i dwuletnia szkoła ,kształci w zawodach wizażysta , stylista charakteryzator. w pełni wyposażone stanowiska w kosmetyki i narzędzia.
Praktyki w teatrach , przy pokazach mody i sesjach zdjęciowych.
Zapisy telefonicznie lub przez formularz na stromie http://www.pssw.pl
Zajęcia w trybie dziennym , wieczorowym lub weekendowym.
Wydajemy świadectwa MEN szkoły policealnej.

Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody
Kierunek nauczania
wizaż, charakteryzacja, stylizacja, fryzjerstwo, kosmetologia
Województwo
Adres
Targowa 9, Gorzów Wielkopolski
Telefon
506615971
Opis

Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody realizuje autorski program kształcenia dostosowany do potrzeb i wymogów rynku europejskiego.

Nasze szkoły posiadają własne i sale wykładowe wyposażone w zestawy multimedialne, tablice interaktywne. Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody korzysta z własnych, nowocześnie wyposażonych pracowni kosmetycznych, wizażu i kreowania wizerunku gwarantujących profesjonalne przygotowanie naszych słuchaczy do zawodu.

Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody zajmuje się kształceniem ustawicznym w ramach szkół policealnych, specjalistycznych kursów zawodowych oraz wydaje dyplomy i certyfikaty potwierdzające najwyższe kwalifikacje.


 

Szkoły policealne to interesujące, innowacyjne kierunki kształcenia: kosmetologia estetyczna, technik usług kosmetycznych, technik masazysta, florysta, anti-aging, podologia, opiekun medyczny, wizaż i kreowanie wizerunku, stylizacja fryzur, fryzjerstwo, trychologia, dietetyka, technik sterylizacji medycznej, odnowa biologiczna Spa & Wellness, masaż i estetyka ciała.

Po ukończeniu szkoły rocznej absolwenci otrzymują tytuł specjalisty. Po ukończeniu policealnej szkoły dwuletniej absolwenci otrzymują tytuł technika oraz świadectwo ukończenia szkoły policealnej.

Szkoły i specjalistyczne kursy zawodowe Akademii MSP Ochrony Zdrowia i Urody wyróżniają się wysoko wykwalifikowaną kadrą dydaktyczną z długoletnim stażem pracy i uprawnieniami pedagogicznymi. Atutem Akademii MSP Ochrony Zdrowia i Urody jest skuteczność i efektywność nauczania, realizowanie się naszych słuchaczy w wyuczonym zawodzie i przede wszystkim satysfakcja z posiadanych kwalifikacji.

Jeśli nie ma Cię w bazie szkół, a jesteś właścicielką/właścicielem jednej z nich, koniecznie skontaktuj się ze mną w celu dopisania jej do bazy szkół wizażu i charakteryzacji.