KamArti Policealna Szkoła Rzemiosł Artystycznych
Kierunek nauczania
wizaż, charakteryzacja, stylizacja, perukarstwo, inne
Miasto
Województwo
Adres
Orla 6B, Warszawa
Telefon
603219209
Opis

KamArti jest policealną szkołą plastyczną, utworzoną przez aktora, reżysera, dyrektora Teatru Kamienica w Warszawie – Emiliana Kamińskiego.

To jedyna taka szkoła w Polsce, działająca przy warszawskim Teatrze Kamienica. Uczy w 3 specjalizacjach:

1. „Realizacje intermedialne”, a program nauki jest ukierunkowany na rozwój umiejętności w zakresie realizacji dźwięku, światła i multimediów.

2. Stylizacja kostiumu i kreacja wizerunku (kreacja wizerunku, stylizacja, wizaż, charakteryzacja, projektowanie kostiumu).

3. Techniki scenograficzne (dekoratorstwo i modelatorstwo).
[kad_youtube url="https://www.youtube.com/watch?v=LpW4Q59ZXo0" ]
 

KamArti przygotowuje do zawodu związanego z techniczną obsługą przedstawień teatralnych, koncertów i wydarzeń artystycznych. Nauka trwa 2 lata (4 semestry) i kończy się egzaminem zawodowym.

Szkoła kładzie nacisk na zajęcia praktyczne, prowadzone przez doświadczonych specjalistów z branży. Wśród nauczycieli są eksperci, mający na swoim koncie największe realizacje sceniczne, zarówno w kraju, jak i za granicą.

KamArti Szkoła Rzemiosł Artystycznych, Niepubliczna Policealna Szkoła Plastyczna, wpisana jest do ewidencji niepublicznych szkół artystycznych, prowadzonej przez Centrum Edukacji Artystycznej przy Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Po ukończeniu dwuletniej szkoły i zdaniu egzaminu otrzymujesz tytuł zawodowy: plastyk, specjalizacja w zależności od wybranego kierunku: Realizacje intermedialne; Stylizacja kostiumu i kreacja wizerunku; Modelatorstwo i dekoratorstwo.

Zajęcia realizowane są przede wszystkim w przestrzeniach Teatru Kamienica.

[gallery link="file" ids="1835,1829,1828,1834,1833,1827,1832,1826,1825,1831,1830"]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *