Akademia Mistrzów Makijażu PSSW
Miasto
Województwo
Adres
Orłowska 86, Gdynia
Telefon
730 04 03 05
Opis

Roczna i dwuletnia szkoła ,kształci w zawodach wizażysta , stylista charakteryzator. w pełni wyposażone stanowiska w kosmetyki i narzędzia.
Praktyki w teatrach , przy pokazach mody i sesjach zdjęciowych.
Zapisy telefonicznie lub przez formularz na stromie http://www.pssw.pl
Zajęcia w trybie dziennym , wieczorowym lub weekendowym.
Wydajemy świadectwa MEN szkoły policealnej.

Beauty-Art
Kierunek nauczania
wizaż, charakteryzacja, stylizacja, fryzjerstwo
Miasto
Województwo
Adres
ul. Partyzantów 8 lokal 112, Gdańsk
Telefon
(58) 354-80-40 lub 798-597-318
Opis

Kształcimy urodę od 1990 roku!

Założycielem i dyrektorem szkoły jest mgr Beata Małachowska, która swoją wiedzę w zakresie kosmetyki, wizażu i stylizacji zdobywała we Francji i Niemczech.
Ukończyła renomowane szkoły zagraniczne w Paryżu, Hamburgu i Dusseldorfie. Przez lata pracowała jako wizażystka dla marki CHRISTIAN DIOR i CHANEL, gdzie tworzyła wizerunek firmy malując na pokazach trendów makijażu oraz dla największych czasopism kolorowych.

Beata Małachowska jako pierwsza osoba w Polsce (1990 rok) zawodowo zajęła się analizą kolorystyczną, której główne założenia opisała w ówczesnej prasie fachowej (Uroda, Salon i Elegancja, Zwierciadło). Zajęła się także organizowaniem kursów w zakresie wizażu i stylizacji w wielu szkołach kosmetycznych w Polsce, prowadząc jednocześnie seminaria dla firm dotyczące kreowania wizerunku w biznesie.

Obecnie, oprócz nadzoru dydaktycznego nad szkołą, tworzy makijaże dla firmy MAKE-UP STUDIO oraz IUNO Cosmetics, która zaopatruje wizażystów i stylistów w profesjonalne kosmetyki do makijażu.

Szkoła „BEAUTY-ART” istnieje na rynku Polskim już 25 lata. Jest pierwszą placówką powstałą w Polsce kształcącą wizażystów i stylistów wizerunku.
Szkoła cieszy się ogromnym powodzeniem wśród miłośników sztuki makijażu.

Dzięki rozległym kontaktom szkoły uczennice już w trakcie nauki uczestniczą w sesjach zdjęciowych i pokazach makijażu w prestiżowych perfumeriach zdobywając niezbędne w tej branży doświadczenie i kontakty.

Od wielu lat owocnie rozwija się współpraca placówki z czasopismami z modą, z agencjami modelek, gdzie „Beauty-Art” tworzy kompleksową obsługę w zakresie makijażu i stylizacji. Uczniowie szkoły uczestniczą w pracach przy sesjach zdjęciowych, animacjach firm kosmetycznych, wyborach Miss Polonia, Miss Uniwersum, konkursie THE LOOK OF THE YEAR oraz licznych pokazach mody.
Zajęcia i warsztaty prowadzone są przez współpracujących ze szkołą wybitnych makijażystów, stylistów, charakteryzatorów teatralnych, telewizyjnych, filmowych, fotografików i projektantów mody. Absolwenci szkoły pracują dla renomowanych firm kosmetycznych, telewizji, czasopism kobiecych, świata mody i reklamy oraz na potrzeby show-biznesu w kraju i za granicą.

Miasto
Województwo
Nazwa
Województwo