Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody
Kierunek nauczania
wizaż, charakteryzacja, stylizacja, fryzjerstwo, kosmetologia
Województwo
Adres
Targowa 9, Gorzów Wielkopolski
Telefon
506615971
Opis

Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody realizuje autorski program kształcenia dostosowany do potrzeb i wymogów rynku europejskiego.

Nasze szkoły posiadają własne i sale wykładowe wyposażone w zestawy multimedialne, tablice interaktywne. Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody korzysta z własnych, nowocześnie wyposażonych pracowni kosmetycznych, wizażu i kreowania wizerunku gwarantujących profesjonalne przygotowanie naszych słuchaczy do zawodu.

Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody zajmuje się kształceniem ustawicznym w ramach szkół policealnych, specjalistycznych kursów zawodowych oraz wydaje dyplomy i certyfikaty potwierdzające najwyższe kwalifikacje.
[kad_youtube url="https://www.youtube.com/watch?v=AZggZ1OCyXs" ]
 

Szkoły policealne to interesujące, innowacyjne kierunki kształcenia: kosmetologia estetyczna, technik usług kosmetycznych, technik masazysta, florysta, anti-aging, podologia, opiekun medyczny, wizaż i kreowanie wizerunku, stylizacja fryzur, fryzjerstwo, trychologia, dietetyka, technik sterylizacji medycznej, odnowa biologiczna Spa & Wellness, masaż i estetyka ciała.

Po ukończeniu szkoły rocznej absolwenci otrzymują tytuł specjalisty. Po ukończeniu policealnej szkoły dwuletniej absolwenci otrzymują tytuł technika oraz świadectwo ukończenia szkoły policealnej.

Szkoły i specjalistyczne kursy zawodowe Akademii MSP Ochrony Zdrowia i Urody wyróżniają się wysoko wykwalifikowaną kadrą dydaktyczną z długoletnim stażem pracy i uprawnieniami pedagogicznymi. Atutem Akademii MSP Ochrony Zdrowia i Urody jest skuteczność i efektywność nauczania, realizowanie się naszych słuchaczy w wyuczonym zawodzie i przede wszystkim satysfakcja z posiadanych kwalifikacji.