fbpx

INSTA READY vol. II

Żyjemy w czasach kiedy komunikacja i profil naszej firmy/bloga/strony internetowej musi zachęcać do tego aby Klient/odbiorca produktu lub usługi został na dłużej, oraz przede wszystkim aby chciał skorzystać z naszej oferty. Nieważne czy jesteś z branży beauty, prowadzisz kawiarnię, salę zabaw dla dzieci lub cokolwiek innego. Wstawianie posta z samym tekstem, czy zwykłego zdjęcia to już zdecydowanie za mało, aby Twój przekaz nie został pominięty.
Potrzebujesz treści i kontentu, na którym Twój odbiorca zatrzyma się z zaciekawieniem i spędzi chwilę na zapoznanie się z tym co masz do przekazania! Oczywiście to nie wszystko!

Zapraszam Cię na szkolenie, które powstało na bazie moich własnych doświadczeń, błędów i determinacji w „zabawie” projektowania prostych grafik na moje social media, obróbki zdjęć, montażu filmików czy tworzenia dynamicznych oraz ciekawych story na instagramie.
Jak przygotować materiały do publikacji? Na co zwrócić uwagę przy robieniu zdjęcia? Jak wykonać prostą, ale efektowną obróbkę zdjęcia Twojej pracy (makijaż, nowe danie w menu, piękna stylizacja włosów, zdjęcie produktowe)? Jak zrobić ciekawą relację na instastory? Jak zmontować filmik i podłożyć muzykę? Jak publikować na insta aby nie ucinało zdjęć czy filmów? Jak rozmyć tło na zdjęciu? Jakie są sprawdzone, bezpłatne i proste w obsłudze aplikacje do tworzenia treści i obróbki zdjęć? Jak usunąć pryszcza? Jak poprawić włosy w aplikacji? Zdjęcie wyszło za ciemnie/zajasne/nieostre/zbyt chłodne/zbyt ciepłe/nie widać makijażu/nie widać mojej pracy – CO ROBIĆ?
TO TYLKO NAMIASTKA PORUSZANYCH NA SZKOLENIU KWESTII !!!
Zajęcia odbywać się będą w sposób interaktywny i oprócz obszernych modułów tematycznych w formie prezentacji i omawiania wszystkiego krok po kroku, będą poparte praktycznymi ćwiczeniami na konkretnych przykładach.
Po ukończeniu szkolenia, każdy uczestnik otrzymuje specjalnie opracowane materiały szkoleniowe i dydaktyczne, oraz certyfikat zaświadczający o odbyciu szkolenia!
 
SZCZEGÓŁY PROGRAMU – AGENDA SZKOLENIOWA:
9.45-10.00: rejestracja i powitanie uczestników
10.00 – 13.30: wykład cz. I – obróbka zdjęć oraz przygotowywanie materiałów wideo w zróżnicowanych, bezpłatnych aplikacjach mobilnych – wykład oraz ćwiczenia w 2/3 osobowych grupach (m.in. snapseed, inshot, quick, unfold, fimigo)
13.30 – 14.00: przerwa lunchowa
14.00 – 18.00: wykład cz.II – przygotowywanie i projektowanie grafik na media społecznościowe, ćwiczenia (CANVA, CRELLO)
 
Zgłoszenia na szkolenie: telefoniczne pod numerem: 697013217, lub w wiadomości przez oficjalny profil Chic.Chick MakeUp & Beauty Room by Alina Haberstock
 
GWARANCJĄ REZERWACJI MIEJSCA i uczestnictwa jest wpłata bezzwrotnego zadatku za udział (150 zł) na otrzymane w wiadomości zwrotnej konto bankowe do 3 dni od daty zapisu.
LICZBA MIEJSC MOCNO OGRANICZONA!
Na życzenie wystawiam fakturę – proszę o wcześniejsze zgłoszenie i przesłanie danych.
DO ZOBACZENIA!!!
_________________________________________
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów, jeśli nie zbierze się minimalna liczba uczestników, w takim wypadku cała wpłacona kwota, zostanie zwrócona w terminie do 3 dni roboczych, od odwołania warsztatów.
Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.”

Użyte zdjęcia w tej zakładce są własnością Chic.Chick MakeUp & Beauty Room by Alina Haberstock

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

14 mar 2021
Expired!

Czas

10:00 am - 1:00 pm

Koszt

550,00PLN

Lokalizacja

Chic.Chick MakeUp & Beauty Room by Alina Haberstock
Kędzierzyńska 19/4 41-902 Bytom
Kategoria

Organizator

Chic.Chick MakeUp & Beauty Room by Alina Haberstock
Telefon
697 013 217
Email
alina.haberstock@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *