fbpx

Kurs charakteryzacji filmowej z Ewą Kowalewską

Autorski program kursu Ewy Kowalewskiej został stworzony z myślą o wizażystach i charakteryzatorach, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę z zakresu współczesnej charakteryzacji filmowej. Na zajęciach dowiesz się, jak w charakteryzacji osiągnąć efekt realizmu, wymagany w pracy na profesjonalnym planie filmowym.

„Charakteryzacja filmowa to tworzenie w porozumieniu z reżyserem postaci wynikających ze scenariusza. Przeistaczanie aktorów w konkretne postaci to najpiękniejsza część pracy charakteryzatora, to moja prawdziwa pasja. Tworzenie nieszablonowych wizerunków, współuczestniczenie w rodzeniu się postaci, to kocham!” – mówi Ewa Kowalewska.

Zajęcia mają formę warsztatową. Komfort pracy zapewniony jest dzięki kameralnym grupom i profesjonalnym stanowiskom pracy. Szkoła zapewnia wszystkie materiały i narzędzia potrzebne do pracy na zajęciach.

Ewa Kowalewska – charakteryzatorka z 22-letnim doświadczeniem, absolwentka Studium Techniki Teatralno-Filmowej we Wrocławiu. Była odpowiedzialna za charakteryzacje w takich filmach, jak: „Moje córki krowy”, „Zjednoczone stany miłości”, „Warsaw by night” „Facet (nie)potrzebny od zaraz”, „Baby blues”, „Amok”, „Zgoda”, ,,Zabawa, zabawa” oraz w serialach: ,,Odwróceni. Ojcowie i córki” dla TVN’u oraz ,,1983” dla Netflix. Związana z konglomeratem artystycznym Głęboki Off – jest autorką charakteryzacji w licznych filmach reklamowych i teledyskach (m.in. Moniki Brodki ,,Krzyżówka dnia”, Katarzyny Nosowskiej ,,Nomada”, The Dumplings ,,Raj”). Posiada także wieloletnie doświadczenie pracy w teatrze, współpracowała m.in. z Teatrem Capitol we Wrocławiu, Teatrem Polonia, Och-Teatrem oraz Teatrem na Woli w Warszawie. Współtworzyła sesje do czasopism takich, jak: „Zwierciadło”, „MALEMAN”, „Kikimora”, „Uroda”, „Sukces”. Pracowała przy wielu filmach i spektaklach Teatru Telewizji.

W programie kursu:

 • efekt pobicia: siniaki, krwiaki, zadrapania, rozbity nos, pęknięta warga / 3,5 godz.;
 • blizny świeże i wieloletnie / 3,5 godz.;
 • rozległe rany (cięte, kłute, szarpane, odleżyny) / 7 godz.;
 • poparzenia pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia, zwęglenia / 7godz.;
 • rany postrzałowe, obce elementy wbite w ciało / 7 godz.

Każdy uczestnik kursu otrzymuje:

 • wszystkie materiały i narzędzia potrzebne do pracy na zajęciach;
 • zniżkę 15% na kosmetyki marki Kryolan;
 • zniżkę 15% na kosmetyki i 10% na akcesoria marki Inglot w PRO STUDIO Inglot przy ul. Kopernika 5, w Warszawie;
 • zniżkę 25% na kosmetyki marki Karaja;
 • zaświadczenie o ukończeniu Kursu charakteryzacji wydawane na podstawie Rozp. Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19.03.2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. 2019 poz. 652);
 • certyfikat.

  

Szkoła pracuje na kosmetykach: Skin illustrator Fx, W.M. CREATIONS, INC., EUROPEAN BODY ART, GLYNN McKAY, Face to face by MAKE-UP INTERNATIONAL, Ripper FX, Mouldlife.

Użyte zdjęcia w tej zakładce są własnością MAKE UP STAR

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

17 - 20 lis 2020
Expired!

Czas

10:00 am - 5:00 pm

Koszt

1.390,00PLN

Lokalizacja

MAKE UP STAR w Warszawie
ul. Kawęczyńska 36, 03-772 Warszawa
MAKE UP STAR

Organizator

MAKE UP STAR
Telefon
22 870-45-67
Email
sekretariat@szkolawizazu.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *