fbpx

Kurs charakteryzacji Online – KOT

Kurs PRO – jest to cykl spotkań z charakteryzacją. Każdy kurs działa, jako osobny moduł. Możesz skorzystać z kilku wybranych Jeżeli interesujesz się charakteryzacją na poważnie, możesz ukończyć je wszystkie. Kolejne tematy kursów będą pojawiały się cyklicznie. Szkolenie ma na celu przygotować Cię do wykonywania charakteryzacji zawodowo. Nie zabraknie również spotkań merytorycznych.

Szkolenie jest w wersji ONLINE, premiera czyli spotkanie LIVE odbędzie się 24 maja 2021 r. Możesz uczestniczyć w livie lub odtworzyć materiał w dowolnie wybranym momencie. W trakcie spotkania Live, jest możliwość zadawania pytań.

Temat: Kot – charakteryzacja zwierzęca

Gdzie? Online, po zakupieniu kursu otrzymasz link do platformy, gdzie odbędzie się kurs.

Czego dowiesz się na szkoleniu? 

  • jak używać farb wodnych
  • jak odczłowieczyć twarz, aby przypominała zwierzęcą
  • imitacja futra pędzlem
  • jak wykonać charakteryzację imitującą kota

Jak wygląda kurs?

Szkolenie jest w wersji online, w formie połączenia na żywo 24 maja 2021 roku, które możesz później odtworzyć w dowolnym momencie. Zaprezentuję Ci na swojej twarzy, jak wykonać taką charakteryzację. Samo oglądanie nagrania to jedynie połowa sukcesu, nie ma nic ponad własną praktykę. Dlatego czuj się zaproszona/y do malowania się razem ze mną w trakcie nagrania 😉

Jak długo będzie trwało nagranie? NIE WIEM 😉 , to zależy od Was, od Waszego zaangażowania i ilości pytań w trakcie live’a. Ale z pewnością nie mniej niż 2 h. Jeśli boisz się, że nie wygenerujesz wystarczającej ilości czasu, nic straconego. Będziesz mieć dostęp do zarchiwizowanego nagrania.


Po zakończeniu każdego modułu, otrzymasz drogą elektroniczną zaświadczenie ukończenia kursu. Aby otrzymać podpisany certyfikat, konieczne jest spełnienie następujących warunków:

  • Certyfikat otrzymasz po ukończeniu 5 modułów kursu PRO. Konieczne jest również nadesłanie drogą elektroniczną zdjęć swoich prac wykonanych w danych tematach do oceny. Po ocenieniu prac, zostanie wysłany do Ciebie wydrukowany, podpisany certyfikat oraz Gift pack
  • Certyfikat Pro otrzymasz po ukończeniu 10 modułów kursu PRO. Konieczne jest również nadesłanie drogą elektroniczną zdjęć swoich prac wykonanych w danych tematach do oceny. Po ocenieniu prac, zostanie wysłany do Ciebie wydrukowany, podpisany certyfikat Gift pack oraz upominki od sponsorów.
  • Certyfikat Pro PLUS otrzymasz po ukończeniu 15 modułów kursu PRO. Konieczne jest również nadesłanie drogą elektroniczną zdjęć swoich prac wykonanych w danych tematach do oceny. Po ocenieniu prac, zostanie wysłany do Ciebie wydrukowany, podpisany certyfikat oraz Gift pack, upominki od sponsorów oraz prezent niespodziankę.

Co potrzebuję na kurs? 

Sprawdź, czy posiadasz potrzebne materiały do wykonania ran. Jeżeli nie chcesz wydawać na razie pieniędzy na kosmetyki, nie przejmuj się, możesz wziąć udział w kursie w roli obserwatora 🙂

Listę potrzebnych kosmetyków znajdziesz na mojej stronie w sklepie przy opisie danego szkolenia.

Użyte zdjęcia w tej zakładce są własnością Hanny Zygmanowskiej

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

24 maj 2021
Expired!

Czas

5:00 pm - 7:00 pm

Koszt

159,00PLN

Lokalizacja

internet - ONLINE
Hania Zygmanowska Make up Artist

Organizator

Hania Zygmanowska Make up Artist
Telefon
669 076 397
Email
studio@haniazygmanowska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *