fbpx

KURS TRENERA MAKIJAŻU

ELITARNY KURS TRENERA MAKIJAŻU

OFERTA
Jeżeli, masz doświadczenie w branży makijażowej, oraz ukończone kursy/ szkoły w zakresie wykonywania usług makijażu profesjonalnego i chciałabyś zacząć szkolić innych, ale brak Ci odpowiednich kwalifikacji i umiejętności trenerskich ten kurs jest skierowany do Ciebie.
Proponuję Ci kurs, po którego ukończeniu zdobędziesz niezbędne narzędzia i kwalifikacje do przeprowadzenia indywidualnych lub grupowych szkoleń dla makijażystów od podstaw oraz na szkoleniach pro doszkalających.
Kurs TRENER MAKIJAŻU PROFESJONALNEGO opiera się na moim autorskim programie szkoleniowym MAKE UP BASIC, które jako jedna z nielicznych wizażystek w Polsce wprowadziłam na rynek szkoleniowy, łącząc teorię makijażu na równi z praktyką oraz dzieląc program szkoleniowy dla początkujących wizażystów na trzy główne moduły szkoleniowe Kolor, Kształt i Produkt. Szkolenie MAKE UP BASIC jest moim flagowym szkoleniem, dzieckiem i dumą i jest to najczęściej wybierane szkolenie przez moje kursantki, przez ostatnie trzy lata przeszkoliłam pond setkę początkujących wizażystów. Celem kursu jest wyszkolenie ekspertów makijażu, którzy prócz znajomości najnowszych technik i trendów w makijażu nabywają podstawową wiedzę z zakresu teorii koloru, analizy kolorystycznej, kształtu i proporcji w makijażu oraz produktu.
Podczas tego kursu przekażę Ci całą moją wiedzę i doświadczenie, które zdobyłam będąc pedagogiem-pracując jako nauczyciel w oświacie , jako trener/ szkoleniowiec, przeprowadziwszy kilkaset szkoleń w branży makijażowej w Polsce i za granicą oraz makijażystką, będąc absolwentką szkoły wizażu Akademia Wizażu i Stylizacji AwiS we Wrocławiu, ukończywszy międzynarodowy kurs od podstaw szkoły Olgi Tominy oraz wiele innych szkoleń jak m.in. makijażystów rodziny Kardashian Ariela i Mario, oraz naszych polskich wizażystek. Całe moje doświadczenie jako pedagoga, trenera oraz make-up artist zostanie zawarte w programie szkoleniowym, oraz gotowym programie nauczania, który otrzymasz po szkoleniu.
 
PROGRAM KURSU DZIELI SIĘ NA DWIE CZĘŚCI:
CZĘŚĆ TEORETYCZNA:
-Specyfikacja pracy trenera w branży makijażowej.
-Psychologiczny aspekt predyspozycji do wykonywania zawodu.
-Budowanie wizerunku trenera w branży makijażowej, czyli jak sprawić, aby to właśnie u Ciebie kupiono kurs/ jak sprawić, aby kursanci wracali i Cię polecali?
-Cechy dobrego trenera/ nauczyciela.
-Osobowość kursantów- Kto będzie przyjeżdżał na szkolenia?
-Metody i techniki pracy z kursantką- Jak sprawić, aby uczestnik/uczestnicy szkolenia byli w pełni zaangażowani?
-Trudne sytuacje szkoleniowe- rozwiązywanie problemów i konfliktów.
– Mój autorski program szkoleniowy- omówienie przebiegu szkolenia oraz metodyki pracy, moje sprawdzone metody szkoleniowe na ciekawe, skuteczne i praktyczne szkolenie.
-Przygotowanie i wyposażenie sali szkoleniowej, na co zwrócić uwagę.
– Aspekt prawy prowadzenia szkoleń oraz wzory certyfikatów i zaświadczeń.
 
CZĘŚĆ PRAKTYCZNA:
– Zajęcia praktyczne doszkalające: Warsztaty z KOLORU I KOMPOZYCJI , KSZTAŁTU ,PRODUKTU (które później będziesz praktykować ze swoimi kursantkami)
Trzy pokazy makijażu:
– Makijaż ślubny (doszkolenie z technik makijażu ślubnego, świeże wykończenie skóry techniki wschodu, użytkowe glow, doszkolenie z technik konturowania oraz strobingu, elementów makijażu fotograficznego, omówienie jak pracować z kursantką, na co zwrócić uwagę podczas nauki tego typu makijażu)
-Makijaż wieczorowy (doszkolenie z technik makijażu wieczorowego jak prowadzić kształt oka, smokeyeye i kreska, matowe wykończenie skóry, poprawny baking, makijaż użytkowy w stylu Kim Kardashian technikami Ariela i Mario.
– Makijaż cery dojrzałej- (doszkolenie z makijażu kobiety dojrzałej, jak nauczyć kursantkę komunikacji z klientką dojrzałą, prawidłowego przygotowania skóry oraz makijażu, który będzie odmładzał i spełniał oczekiwania kobiety dojrzałej).
 
Kurs będzie trwał 4 dni po 8 h każdego dnia, łącznie zostanie zrealizowanych 32 h szkoleniowych w elitarnej max. 5-osobowej grupie. Szkolenie odbędzie się w moim studio w Bolesławcu.
Każdy z uczestników szkolenia otrzyma certyfikat Trenera Makijażu Profesjonalnego z hologramem, oraz zaświadczenie zgodne z Rejestrem Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.02/00079/2020.
Każdy z uczestników szkolenia otrzyma materiały szkoleniowe oraz mój gotowy autorski PROGRAM NAUCZANIA MAKE UP BASIC.
 
PEŁNY HARMONOGRAM KURSU UCZESTNIK OTRZYMUJE PO ZAPISIE I WPŁACIE ZADATKU.
(Przerwa na kawę, lunch, materiały szkoleniowe w cenie szkolenia)
ZAPISY I INFO W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ

Użyte zdjęcia w tej zakładce są własnością Moniki Masiny-Marcisiak

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

19 - 22 paź 2021
Expired!

Czas

10:00 am - 6:00 pm

Koszt

4.900,00PLN

Lokalizacja

Bolesławiec

Organizator

Stylish Make-up Atelier
Email
m.masina@wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *