fbpx

Warsztaty makijażu ślubnego z Marzeną Tarasiewicz

Marzena Tarasiewicz – założycielka studia wizażu i stylizacji Makeupownia Marzena Tarasiewicz, Vice Mistrzyni Polski Makijażu Artystycznego i Stylizacji, finalistka Mistrzostw Europy w Pradze. Artysta Roku 2016 według Magazynu Make Up Trendy. Ekspert w dziedzinie makijażu oraz stylizacji ślubnej. Pasjonatka swojej pracy, uzależniona od kolorowego świata kosmetyków, tworzenia i upiększania rzeczywistości. Ma za sobą setki przepracowanych godzin na planach zdjęciowych zarówno przy reklamach, sesjach wizerunkowych jak i przy sesjach beauty oraz sesjach prywatnych.
Jest perfekcjonistką a jej makijaże są dopracowane w każdym detalu, przywiązuje dużą dbałość o komfort osoby, której wykonuje makijaż i każdą kobietę traktuje jak gwiazdę. Wizaż i stylizacja to jej miłość, sposób na życie i przede wszystkim ogromna pasja.
Jej talent i doświadczenie to gwarancja solidnej dawki wiedzy oraz niezwykłej techniki. Współpracowała m.in. z Marceliną Zawadzką, Mają Sablewską, Izabella Krzan oraz Pauliną Krupińską. Prowadzi szkolenia min. z zakresu doradztwa wizerunkowego dla firm, osób prywatnych, szkoleń z zakresu wizażu oraz warsztatów podnoszących kwalifikacje zawodowe.
 
Program warsztatów:
– powitanie,
– wykład teoretyczny,
– pokaz makijażu na modelce,
– przerwa,
– wykonanie makijaży przez kursantki,
– wręczenie certyfikatów, zdjęcia.
 
 
Miejsce: Królewska 15, budynek C, sala wizażu, Lublin
Cena 750 zł pokaz + praktyka
500 zł pokaz
Zapisy ruszyły!
Zabieramy ze sobą własne pędzle, akcesoria, rzęsy i kosmetyki. Na część praktyczną (godzina 13:30) zapraszamy z modelkami. Gdyby ktoś miał problem z modelką, prosimy o kontakt.
 
Zgłoszenia na szkolenie:
Facebook Evell makeup Ewelina Wasilczyk (preferowana forma zapisów)

Gwarancją uczestnictwa jest wpłata zadatku (maksymalnie 3 DNI od zapisu) w wysokości 350 zł na konto 06 1140 2004 0000 3402 7847 2800, w tytule „Warsztaty Tarasiewicz imię i nazwisko”, odbiorca Ewelina Wasilczyk
Zapisz się już dziś!
Ilość miejsc jest ograniczona! 

Użyte zdjęcia w tej zakładce są własnością Marzeny Tarasiewicz

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

21 cze 2021
Expired!

Czas

10:00 am - 5:00 pm

Koszt

500,00PLN

Lokalizacja

Evell makeup Ewelina Wasilczyk
ulica Królewska 15, 20-109 Lublin

Organizator

EWELINA WASILCZYK
Telefon
667095600
Email
evellmakeup@gmail.com

Pozostali organizatorzy

Makeupownia Marzena Tarasiewicz
Telefon
535-182-202
Email
studio@makeupownia.eu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *